Дуже треба!!!!!!! Буду вдячний!!! Тіло падає з прискоренням 8,5 м/с2. Сила опору повітря

6Н.Обчислити масу тіла.​

Ответы на вопрос

Отвечает Рафаэльян Владислава.

Объяснение:

Дано

а = 8,5 м/с

Fc = 6 Н

g = 9,8 H/кг

Найти

m = ?

Решение

Fн = Fт - Fc

m×a=m×g - Fc

Fс = m×g–m×a

Fс = m×(g–a)

m = Fc ÷ (g-a)

m = 6 ÷ (9,8-8,5) = 6 ÷ 13 ≈ 4,6 кг.

Ответ: 4,6 кг.