Якою була сила струму під час електролізу, якщо за 40 хв на катоді виділилося 0,99 г міді?

Допоможіть будьласка нада срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Бодя Козяр.

Дано:

t=40хв=2400с

m=0,99г=0,99*10-³кг

k=0,33*10-кг/Кл

Знайти:

I-?

m=klt→I=m/(kt)=0,99*10-³/(0,33*10-*2400)=1,25A