Тіло підкидають вертикально вгору з початковою швидкістю 36 м/с. На яку максимальну висоту

підніметься тіло за таких умов? Опором повітря знехтувати. СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Жанмуратов Дильен.

Ответ:

≈64,8(м).

Объяснение:

1) формула:

mgh=mv²/2; ⇒ h=v²/(2gh);

2) вычисление:

h=\frac{36*36}{20} =64.8[m].