ДАЮ 20 БАЛІВ Маса гусеничного трактору 5,6 т, Визначити тиск трактору на землю, якщо площа кожної

його гусениці 0,7 м2. Відповідь подайте у кПа. Вважайте g = 10 Н/кг.(тільки без відповідей, по типу <<хз...... >>, <<...... >>, і так далі, будь-ласка) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Исянбаев Руслан.

Ответ: 40кН

Объяснение:

Дано:

m=5,6т=5600кг

S1=0,7м²

n=2

g=10Н/кг

-------------

Р-?

Р=F/S=mg/(2S1)=5600*10/(2*0,7)=40000Н=40кН