Горизонтальна сила 8 Н , прикладена до бруска, змушує його рухатися зі швидкістю 4см/с. Яку роботу

виконала ця сила за 15с? ПОМОГИТЕ ПЖ

Ответы на вопрос

Отвечает Бакулин Егор.

Ответ:

F=8 H

s=4см/с=0,04 м

A=?

Решение:

A=F*s

A=8 Н*0,04м=0,32 Дж/с

0,32*15=4,8 Дж/15с

Ответ: A=4,8 Дж/15с