Визначити потужність двигуна, якщо він за 60 с виконав роботу 18000 Дж.


Ответы на вопрос

Отвечает Сламхан Арсен.

Объяснение:

дано:

t=60с

А=18000Дж

визначити:

Р-?

розв'язання:

Р=А/t=18000/60=300.