Швидкість тіла масою 2 кг зросла з 0,5 м/с до 2 м/с імпульс тіла при цьому зріс на: а) 4 кг•м/сб)

3 кг•м/св) 2 кг•м/сг) 1,5 кг•м/с​

Ответы на вопрос

Отвечает Никонов Максим.

Ответ: 3кг*м/с

Объяснение:

Дано:

m=2кг

V1=0,5м/с

V2=2м/с

--------------

ΔР-?

ΔР=Р2-Р1=mV2-mV1=m(V2-V1)=2*(2-0,5)=3кг*м/с