Дві електричні лампи з опором 100 Ом і 400 Ом з’єднанні а)паралельно. Визначити силу струму в

другій лампі, якщо в першій вона дорівнює 0,5 А. б) послідовно. Визначити напругу в кожній лампі, якщо сила струму дорівнює 0,5 А.

Ответы на вопрос

Отвечает Исаенкова Елизавета.

Ответ: а) по закону Ома I2=100*0,5/400=50/400=5/40=1/8 А

б) U1=0,5*100=50 В, U2=0,5*400=200 В.

Объяснение: