1.Якого прискорення велосипеда з велосипедистом загальною масою 80 кг надає сила м’язів ніг 120

Н?Дам 30 балів!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Звездина Маша.

Ответ: 1,5м/с²

Объяснение:

Дано:

m=80кг

F=120Н

--------------

а-?

F=ma

a=F/m=120/80=1,5м/с²

Отвечает Болатова Молдир.

Відповідь:

1,5 м/с²

Пояснення:F=ma

120=80a

a=120/80

a=1,5м/с²