Якого прискорення велосипеда з велосипедистом загальною масою 80 кг надає сила м’язів ніг 120 Н?​


Ответы на вопрос

Отвечает Калуян Таисия.

Ответ: 1,5м/с²

Объяснение:

Дано:

m=80кг

F=120Н

-------------

а-?

F=ma

a=F/m=120/80=1,5м/с²

Отвечает Шулин Кирилл.

Ответ:

120/80=1,5м/с

Объяснение: