Який опір має ніхромовий дріт довжиною 0,3км та площею поперечного перерізу 0.8мм² Дуже срочно!!

30 баллов Та щоб було дано та розв'язання​

Ответы на вопрос

Отвечает Ахмедалим Сабина.

Ответ: 450 Ом

Объяснение:

Дано:

l=0,3км=300м

S=0,8мм²

ρ=1,2 Ом*мм²/м

------------------

R-?

R=ρl/S=1,2*300/0,8=450 Ом