Фермер зібрав з кожного гектара поля площею 30 га по 30,2 ц пшениці, а з кожного гектара поля

площею 20 га — по 32,3 ц пшениці. Який середній урожай з одного гектара зібрав фермер?

Ответы на вопрос

Отвечает Воропаев Максим.

1) 30,2 · 30 = 906 (ц) - собрано с одного поля;

2) 32,3 · 20 = 646 (ц) - собрано с другого поля;

3) 906 + 646 = 1 552 (ц) - весь урожай с двух полей;

4) 30 + 20 = 50 (га) - площадь двух полей;

5) 1 552 : 50 = 31,04 (ц) - средний урожай с одного гектара.

Ответ: 31,04 ц/га.

Отвечает Бакирова Рената.

Ответ:

Відповідь: 31,04 центнера з одного гектара зібрав фермер.

Пошаговое объяснение:

1) 30 + 20 = 50 (гектара) - загальна площа.

2) (30 × 30,2) + (20 × 32,3) = 906 + 646 = 1552 (центнера) - загальний урожай.

3) 1552 ÷ 50 = 31,04 (центнера з 1 гектара) - середній урожай.