Фермер зібрав з кожного гектара поля площею 30га по34,2ц пшениці,а з кожного гектара поля площею

20га-по 28,8ц пшениці.Який середній урожай з одного гектара зібрав фермер?

Ответы на вопрос

Отвечает Солдатов Артём.

Ответ:

1) 30+20 = 50 (га) - загальна площа

2) (30×30,2) + (20×32,3) = 906+646 = 1552 (ц) - загальний урожай

3) 1552:50= 31,04 (центнера з 1 гектара) - середній урожай

Відповідь: 31,04 центнера з гектара.

Пошаговое объяснение:

Отвечает DELETED.

Ответ:

1) 30+20 = 50 (га) - загальна площа

2) (30×30,2) + (20×32,3) = 906+646 = 1552 (ц) - загальний урожай

3) 1552:50= 31,04 (центнера з 1 гектара) - середній урожай

Ответ: 31,04 центнера з гектара.