Спирт піднявся в капілярній трубці на висоту 1,2 см. Знайти радіус трубки, якщо густина спирту 790

кг/м3, а коефіцієнт поверхневого натягу спирту 0,022 Н/м.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гринченко Артём.

Дано:

h=1,2 см=0,012 м

σ=0,022 Н/м.

ρ=790 кг/м3

g = 9,8 м/с^2

Найти:R=?

Решение:R=(2*σ)/(ρ*g*h)

R=2*0,022/790*9,8*0,012=0,00047 м=0,047 см

Ответ:R=0,047 см