яку жорсткість має пружина , якщо під час її деформації на 8см в ній виникла сила пружності 80 Н

(помогите пожалуйста )​

Ответы на вопрос

Отвечает Панова Алёна.

Ответ: згідно з формулою k=F/x,k=80H÷0,08м,k=8000H/м

Объяснение: