Людина масою 70 кг піднімаеться в ліфті. Визначте вагу людини в момент, коли ліфт починає

зупинятися біля одного з верхніх поверхів. Прискорееня руху ліфта дорівнює 0,5 м/с².Прискорення вільного падіння взяти 10 м/с2

Ответы на вопрос

Отвечает Грачёв Виталя.

Ответ:

Р= m(g-a)=70(9,8-0,5)=651Н