Дріт витримує вантаж масою 500 кг. З яким максимальним прискоренням можна підіймати вантаж масою

400 кг, щоб дріт не обірвався?

Ответы на вопрос

Отвечает Томенко Світлана.

Ответ:

АШАЛЕТЬ

Объяснение:

ma=T-mg

Т = m1 * g -

m1=500кг

а=T/m-g=m1g/m-g=g*(m1/m-1)=10*(500/400-1) м/с^2 = 12,5 м/с^2

Отвечает Полярная Констанция.
Ma=T-mg

T=m1 * g -

m1=500kr

a=T/m-g=m1g/m-g=g*(m1/
m-1)=10*(500/400-1) M/c^2 = 12,5 M/c^2