1. Опір вольтметра дорівнює 12000 Ом. Яка сила струму пройде через вольтметр, якщо він показує

напругу 120В? 2. Знайдіть напругу у провіднику, якщо його опір 0,25 Ом, а сила струму 30А? 3. Визначте опір електричної лампи, у якій сила струму 0,5А при напрузі 120В. Помогите срочно!!!)

Ответы на вопрос

Отвечает Шурасев Никита.

Ответ:

Объяснение:все делаем по формуле R=U:I из этого выражаем U=R*I и I=U:R

1.120:12000=0,01(A)

2.0,25*30=12,5(B)

3.120:0,5=240(Oм)

ПЖ ПОСТАВЬ ЛУЧШИЙ ОТВЕТ