Який максимальний тиск може створити чоботар масою 90 кг за умови, що, шнючи чоботи, він тисне на

шило з площею вістря 0,3 мм ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Клименок Арина.

p-?

______

m=90кг |. р=F:S

S= 0.3 мм |. F=mg (g≈10 кг)

F= 90×10=900

р= 900:0,3=3000 ПА

я також інтелект клас)