Який об’єм води можна нагріти від 20 °С до температури кипіння, спаливши 0,5 л гасу? Уважайте, що

вся кількість теплоти, яка виділилася під час згоряння гасу, іде на нагрівання води.​

Ответы на вопрос

Отвечает Артёмов Артём.

Ответ: 54,8кг

Объяснение:

Дано:

t1=20°C

t2=100°C

с=4200Дж/кг°С

q=46МДж/кг=46000000Дж/кг

V=0,5л=500см³

ρ=80г/см³

===========

m-?

Q=q*m=q*V*ρ=46000000*500*80=18400000Дж

Q=cm(t2-t2)

Отсюда m=Q/(c(t2-t1))=18400000/(4200*(100-20))=54,8кг