Візок масою 9 кг рухається під дією сили 60Н. Визначте кінетичну енергію руху візка через 3 с від

початку його руху.​ Даю 20 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Ришкуляк Василиса.

Дано:

F=60 Н

m=9 кг

v0=0

t=3 c

Ek-?

Решение:

F=ma

a=F/m

a=60/9=6,7 (м/с^2)

v=v0+at

v=at

v=6,7*3=20,1 (м/с)

Ek=mv^2/2

Ek=9*20,1^2/2=1 818 (Н)