задача : яка кількість теплоти необхідна для плавлення 100г олова , взятого при температурі 32C

?зообразіть цей процес на графіку

Ответы на вопрос

Отвечает Яковенко Никита.

Ответ:

Сначала нагревают

Q1=cm(t2-t1)=250*0.1*(232-32)=250*20=5000Дж=5кДж

Затем плавят

Q2=m=0.1*59000=5900Дж=5,9кДж

Q=Q1+Q2=5+5,9=10,9кДж