СРОЧНО!!! яку кількість теплоти необхідно передати воді масою 200 г, узятій за температури

кипіння, щоб перетворити її на пару? Дано: ...... СІ ...... Рішення:..........

Ответы на вопрос

Отвечает Аллабергенова Айгерим.

Дано:

m= 200 г= 0,2 кг (в системі СІ)

r= 2,3× 10⁶ Дж/кг

__________________

Q-?

Розв'язок:

Q= r×m

Q = 2.3 \times  {10}^{6}  \times 0.2 = 4.6 \times  {10}^{5} Дж

Відповідь: Q= 460 кДж