Яку кількість теплоти потрібно затратити, щоб розплавити 2кг алюмінію, взятого при температурі 20℃


Ответы на вопрос

Отвечает Чуферидзе Алёна.

Дано:

m= 2 кг

с= 920 Дж/кг×°С

t1= 20°C

t2= 660°C

λ= 390×10³ Дж/кг

______________

Q-?

Розв'язок:

Q=Q1+Q2

Q1= cm(t2-t1)

Q2= λm

Q1 = 920 \times 2 \times (660 - 20) = 1177600Дж

Q2=390 \times  {10}^{3}  \times 2 = 780 \times  {10}^{3}

Q = 1177600 + 780000 = 1957600Дж

Відповідь: Q= 1,9576 МДж