8. у воду масою 500 г, температура якої 10 °C, опустили металеву деталь масою 1,5 кг. Температура

води підвищилася до 28 °C. Встановіть питому теплоємність металу, з якого Виготовлена деталь, якщо її початкова температура 100 °С. Питома теплоємність води становить 4200 ºС. (3 бали)​

Ответы на вопрос

Отвечает Тапилина Ксюша.

Ответ:

350Дж/кг°С

Объяснение:

Дано:

m1=500г=0,5кг

t1=10°C

c1=4200Дж/кг°С

m2=1,5кг

t2=100°C

t=28°C

==========

c2-?

Q1=Q2

Q1=c1m1(t-t1)

Q2=c2m2(t2-t)

c1m1(t-t1)=c2m2(t2-t)=>

c2=(c1m1(t-t1))/(m2(t2-t))=

=(4200*0,5*(28-10))/(1,5*(100-28))=

=350Дж/кг°С