Тіло здійснює 240 коливань за 2 хв. Чому дорівнює період коливань тіла? Чому дорівнює частота

коливань

Ответы на вопрос

Отвечает Зеленин Данил.

Ответ:

Т= 0,5 с

υ= 2 Гц

Дано:

N= 240

t= 2 хв= 120 с

_____________

Т-?

υ-?

Розв'язок:

Т =  \frac{t}{N}

Т =  \frac{120}{240}  = 0.5c

υ =  \frac{N}{t}

υ =  \frac{240}{120}  = 2Гц