обчисліть кількість теплоти яка необхідна для випаровування 300 г води яка знаходиться при

температурі кипіння?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мишагина Ксения.

Дано:

m= 300 г= 0,3 кг

r= 2,3×10⁶ Дж/кг

_______________

Q-?

Розв'язок:

Q = rm

Q = 2.3 \times  {10}^{6}  \times 0.3 = 6.9 \times  {10}^{5} Дж

Відповідь: Q= 690 кДж