Наждачний круг станка діаметром 20 см робить 600 обертів за хвилину.Обчисліть період та частоту

обертання круга,а також швидкість на його поверхні???​

Ответы на вопрос

Отвечает Уливанова Вероника.

Ответ:

v = 2pR / T = 2pR *n

T = t/N = 60 / 600 = 0.1 с

n = N/t = 600 / 60 = 10 Гц

v = 0.2 * 6.28 * 10 = 12.56 м/с