Яка кількість теплоти виділиться під час охолодження 4 кг заліза на 50 градусів


Ответы на вопрос

Отвечает Вайс Василиса.

Ответ: 92000Дж

Объяснение:

Дано:

m=4кг

Δt=50°C

c=460Дж/кг°С

==============

Q-?

Q=c*m*Δt=460*4*50=92000Дж