Скільки тепла потрібно щоб нагріти алюміній 200 см3 ,від 200 до 350 градусів ДАМ 30 БАЛІВ!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Единов Влад.

Ответ:

C al=880 Дж/(кг*°С), delta t=1°C

Q=c*m*delta t=880*2*1=1760 Дж/(кг*°С)

Ответ: 1760 Дж/(кг*°С)