Провідник зі струмом 15 А висить в однорідному магнітному полі. Визначте довжину провідника, якщо

відомо, що маса провідника 300 г, а індукція магнітного поля 0,1 Тл.

Ответы на вопрос

Отвечает Ринкевич Карина.

Ответ:

Объяснение:

F = BL l sina

l = F/BL sin 90  = mg / BL = 0.3*10 / 0.1 * 15 = 3 /1.5 = 2 метра