Яку кількість теплоти затрачають для плавлення 2 т сталі якщо плавлену піч вона находить при

температурі 100градусів даю 65б

Ответы на вопрос

Отвечает Домрина Лиза.

Ответ:

1,468*10⁹Дж

Объяснение:

Дано:

m=2т=2000кг

λ=84*10³Дж/кг

t2=1400°C

t1=100°С

с=500Дж/кг°С

=======

Q=?

Q=Q1+Q2

Q1=cm(t2-t1)=500*2000(1400-100)=1,3*10⁹Дж

Q2=λm=84000*2000=168*10⁶Дж

Q=1,3*10⁹+168*10⁶=1,468*10⁹Дж

Отвечает Ерёмина Эллина.
Вотттттттттттттттттттттттттттттттттттттт