з балкона кинули м'яч вертикально вгору з початковою швидкістю 5 м/с. Через 2 с м'яч упав на землю.

Визначити висоту балкона над землею і швидкість м'яча в мемент удару об землю​

Ответы на вопрос

Отвечает Зиновьев Тимур.

Відповідь:

Пояснення:

дано

v=5m/c

t=2c

g=10m/c²

h-?

h=v0t+\frac{gt^{2} }{2} =5*2+\frac{10*2^{2} }{2} =10+20=30m