За 3 хвилини скляний диск для мікрохвильової печі здійснив 9 обертів. Визначте період обертання та

обертову частоту диску мікрохвильової печі.

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Паша.
Для визначення періоду обертання та обертової частоти диску мікрохвильової печі, спершу переведемо час у секунди:

3 хвилини = 3 * 60 секунд = 180 секунд

Тепер можемо знайти період обертання, який визначається як час, який потрібний для виконання одного оберту:

Період обертання (T) = Час / Кількість обертів = 180 секунд / 9 обертів = 20 секунд/оберт

Обертова частота (f) обчислюється як обратна величина до періоду обертання:

Обертова частота (f) = 1 / T = 1 / 20 секунд/оберт = 0.05 обертів за секунду

Отже, період обертання диску мікрохвильової печі дорівнює 20 секунд на оберт, і обертова частота дорівнює 0.05 обертів за секунду.