За 2 хвилини скляний диск мікрохвильової печі здійснив 10 обертів. визначте період обертання диску

мікрохвильової печі.

Ответы на вопрос

Отвечает Орлов Трофим.

Ответ:

Объяснение:

t = 2 мин = 120 с

N = 10

T - ?

=======

Период:

T = t / N = 120 / 10 = 12 c