ДАМ 100! РАСПИСАТЬ - ПОЛНОСТЬЮ! (пожалуйста имейте уважение, не спамьте) Тіло, кинуте з поверхні

Землі вертикально вгору зі швидкістю 40 м/с, двічі побувало на висоті 50 м. Який проміжок часу розділяє ці дві події?

Ответы на вопрос

Отвечает Белобородов Рома.

Ответ:

h = ut + (1/2)at^2,

де h - висота, u - початкова швидкість, t - час, a - прискорення (яке для вільного падіння на Землі дорівнює приблизно 9,8 м/с²).

Початкова висота (перша подія) h1 = 0 м (оскільки тіло кинуте з поверхні Землі).

Початкова швидкість (перша подія) u = 40 м/с.

Початкова висота (друга подія) h2 = 50 м.

Спростимо рівняння для другої події:

h2 = ut + (1/2)at^2,

50 м = 40 м/с * t + (1/2) * 9.8 м/с² * t^2.

Тепер можемо розв'язати це рівняння для t:

50 м = 40t + 4.9t^2.

4.9t^2 + 40t - 50 = 0.

обчислення часу t:

t = (-40 ± √(40² - 4 * 4.9 * (-50))) / (2 * 4.9).

t ≈ (-40 ± √(1600 + 980)) / (9.8).

t ≈ (-40 ± √(2580)) / (9.8).

t ≈ (-40 ± 50.8) / (9.8).

Два можливих значення t:

1. t1 ≈ (10.8) / (9.8) ≈ 1.1 секунди (позитивне значення, бо час не може бути від'ємним).

2. t2 ≈ (-90.8) / (9.8) ≈ -9.26 секунди (відкидаємо, оскільки час не може бути від'ємним).

Таким чином, проміжок часу між двома подіями становить приблизно 1.1 секунди.

Отвечает Сергейченко Арина.

Ответ: 4,9 с.

Объяснение: