Тіло, кинуте з поверхні Землі вертикально вгору зі швидкістю 30 м/с, двічі побувало на висоті 40 м.

Який проміжок часу розділяє ці дві події?

Ответы на вопрос

Отвечает Хука Макс.

Рівняння руху: h = vt - gt^2/2.

40 = 30•t - 10•t^2/2

8 = 6t - t^2

t^2 - 6t + 8 = 0

t1 = 2 с

t2 = 4 с

Δt = t2 - t1 = 4 - 2 = 2 c