Автомобіль рухається з швидкістю 54 км/год по кільцевій трасі радіусом 2 км. Знайти період і

частоту обертання автомобіля.

Ответы на вопрос

Отвечает Курамысова Назира.

лучший ответ пожалуйста

Для знаходження періоду і частоти обертання автомобіля, спочатку вам потрібно знайти швидкість обертання, використовуючи формулу:

\[v = \frac{2πr}{T},\]

де:

- \(v\) - швидкість обертання,

- \(r\) - радіус кільцевої траси (у цьому випадку 2 км),

- \(T\) - період обертання.

Ви вже знаєте швидкість (\(v = 54 \, \text{км/год}\)) і радіус (\(r = 2 \, \text{км}\)), тому можна розв'язати цю формулу для \(T\):

\[T = \frac{2πr}{v}.\]

Після цього, ви можете знайти період. Тепер ви можете обчислити частоту обертання, використовуючи формулу:

\[f = \frac{1}{T},\]

де:

- \(f\) - частота обертання.

Підставте значення періоду (\(T\)) у цю формулу, і ви отримаєте частоту обертання автомобіля.