8 клас. 7. Маси льоду й води, що утворилася з нього, рівні. Чи на однакове число градусів вони

нагріються, якщо ïм передати рівну кількість теплоти? Питома теплоємніс льоду 2100 Дж/(кг °С), питома теплоємність води 4200 Дж/(кг.°С). (1 бал) * Вода i лiд не нагріються Вода i лiд нагріються на однакове число градусів Вода нагріється на більше число градусів О Ніяких змін у тепловому стані речовин не буде Лiд нагріється на більше число градусів​

Ответы на вопрос

Отвечает Гасанов Артем.

Ответ:

Лiд нагріється на більше число градусів​

Объяснение:

7. Q₁=Q₂

m₁=m₂

c₁=2100 Дж/(кг.°С)

c₂=4200 Дж/(кг.°С)

ΔT₁/ΔT₂   ?   ΔT₁/ΔT₂; Q₁*c₂*m₂/(Q₂*m₁*c₁)=c₂/c₁=4200/2100=2; ΔT₁=2*ΔT₂

Лiд нагріється на більше число градусів​