Вантаж масою 1,2 кг учень рівномірно перемістив до вершини похилої площини, довжина якої 0,8 м і

висота 0,2 м. При цьому переміщенні сила, яка була напрямлена паралельно довжині похилої площини, дорівнювала 5,4 Н. Який ККД установки? срочно будь ласка даю 30 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Абдрахманов Нурасыл.

Ответ:ККД=Aкор/Aповна×100%

Aкор=mgh

Аповна=Fl

Aкор=1,2×10×0,2=2,4 кДж

Аповна= 5×0,8=4кДж

ККД=2,4/4×100%=60%

Відповідь: ККД установки 60%

Объяснение: