Визначити силу гравітаційної взаємодії системи двох матеріальних точок масами 150т і 200т , що

знаходяться на відстані 700км . прошууу срочно с дано формулой и решение это очень важно поставлю 5 заезд! даю 40 балов !​

Ответы на вопрос

Отвечает Дяченко Костя.

Відповідь:

Пояснення:

Дано

G=6.67*10^-11 H*m²/kg²

m1=150*10³

m2=200*10³

r=700*10³km

F-?

F=G\frac{m1m2}{r^{2} } =6.67*10^{-11} *\frac{150*10^{3}*200*10^{3}  }{(700*10^{3})^{2}  }=4.1*10^{-12}H