Промінь світла падає з повітря на поверхню води. За якого кута радіння відбитий і заломлений

промені перпендикулярні один до одного. Срочно!!! Пожалуйста)

Ответы на вопрос

Отвечает Lukomskaya Daria.

Ответ:

Объяснение:

n = 4/3; α=α'

α'⊥β

α    ?     β=180-α'-90=90-α; sinα/sin(90-α)=sinα/cosα=tgα=4/3; α=arctg(4/3)=53,13°

β=90-53,13=36,87°