На скільки градусів нагрівається сталевий брусок масою 18кг, при передачі йому кількості теплоти

225кДж?

Ответы на вопрос

Отвечает Желязкова Юля.

Q = cm(t²-t¹)

(t²-t¹) = Q/cm

m = 18kg

c = 500 Дж/кг°С

дельта t = 225000/(500*18) = 25°С