Автобус, від'їзджаючи від зупинки за 5 с проїхав 25 м. На скільки він віддалиться від зупинки за 9

с від початку руху?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Данил.

Відповідь:

81м

Пояснення:

t=5с

S_{5}=25м

S_{9}-?

S=v_{0} t+\frac{at^{2} }{2}

Але автобус від'їзджає від зупинки, тому його початкова швидкість дорівнює 0 v_{0}=0

S=\frac{at^{2} }{2}a=\frac{2S}{t^{2} } =\frac{2*25}{25} =2м/с^2

Тепер знайдемо шлях за 9 секунд
S_{9}=\frac{at^{2} }{2}  =\frac{2*81}{2} =81м