1. Ньютонның бірінші, екінші, үшінші заңын тұжырымдап формулаларын жазады.


Ответы на вопрос

Отвечает Волох Екатерина.

Ответ:1. Ньютонның бірінші заңы: F = ma (күш = масса x жылдамдылық)

2. Ньютонның екінші заңы: F = G * (m₁ * m₂) / r² (күш = ұшындар арасындағы құрылымдардың өлшемі, массалары мен оралған қашықтықтар көздігі)

3. Ньютонның үшінші заңы: F = -kx (күш = тандалған нысандықтың кемістікке көтерілуін және осы нысандықтың жерге қайтуын анықтау үшін орынды нысандық жаттарының аралығының өлшемі)

Объяснение: