Коли до пружини підвісили тягарець масою 300 г, довжина пружини збільшилась від 10 до 15 см.

Визначити жорсткість пружини, вважаючи g = 10 м/c2.

Ответы на вопрос

Отвечает Блощинський Богдан.

Відповідь:

Пояснення:

Дано:

m=0.3кг

l1=0.1m

l2=0.15m

g=10 m/c²

k-?

F1=F2

F1=kx

F2=mg

kx=mg

k=\frac{mg}{x} \\x=l2-l1\\k=\frac{mg}{l2-l1}=\frac{0.3*10}{0.15-0.10} =60\frac{H}{m}