Коли до пружини підвісили вантаж масою 300 г, довжина пружини збільшилась на 0,1 м. Визначити

жорсткість пружини. Вважайте, що прискорення вільного падіння дорівнює 10 Н/кг. А) 3 Н/м Б) 30 Н/м В) 33 Н/м Г) 0,33 Н/м мега срочно помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Степухин Максим.

Відповідь:Б)30 Н/м

Пояснення:Жорсткість пружини (k) можна визначити за допомогою закону Гука, використовуючи формулу:

k = F / x,

де F - сила, яка діє на пружину, і x - величина відхилення пружини від її рівноважного стану.

Маса вантажу (m) дорівнює 300 г, або 0,3 кг (так як 1 кг = 1000 г).

Сила тяжіння, яка діє на вантаж, обчислюється як:

F = m * g,

де g - прискорення вільного падіння, яке дорівнює 10 Н/кг.

F = 0,3 кг * 10 Н/кг = 3 Н.

Тепер ми знаємо силу (F) і величину відхилення пружини (x), яка дорівнює 0,1 метра.

Тепер ми можемо обчислити жорсткість пружини:

k = F / x = 3 Н / 0,1 м = 30 Н/м.

Отже, жорсткість пружини дорівнює 30 Н/м.

Відповідь: Б) 30 Н/м.