СРОЧНО! Чему равна скорость свободно падающего камня через 1,5 с? Какой путь он пройдёт за 3с?


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
Спростимо задачу, використовуючи прискорення вільного падіння g, яке приблизно дорівнює 9,8 м/с² (на Землі).

1. Спершу, знайдемо швидкість вільного падіння камня через 1,5 секунди:
V = gt
V = 9.8 м/с² * 1.5 с = 14.7 м/с

2. Тепер розрахуємо відстань, яку камінь пройде за 3 секунди:
S = (1/2) * gt²
S = (0.5) * 9.8 м/с² * (3 с)² = 44.1 метра

Отже, швидкість каменя через 1,5 секунди становить 14.7 м/с, і за 3 секунди він пройде відстань приблизно 44.1 метра.