Визначте кількість теплоти, необхідну для нагрівання алюмінієвого тіла масою 20 кг від 30 0С до 60

0С. Питома теплоємність алюмінію 920 .

Ответы на вопрос

Отвечает Мулина Аня.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

c=920Дж/кг°С

m=20кг

∆t=60-30=30°C

Q-?

Q=cm∆t=920*20*30=552000Дж