Сроооооооочнооо 200 БАЛОВ У посудині в якій знаходиться вода масою 200 г з температурою 20 °

Цельсія влили певну масу гарячої води після встановлення теплової рівноваги температура води у посудині стала 29 ° яку кількість теплоти гаряча вода віддала холодній втратами теплоти можна знехтувати

Ответы на вопрос

Отвечает Хамицевич Настя.

Ответ:

Для розв'язання цього завдання використовуйте закон збереження енергії:

Q(гаряча вода) + Q(холодна вода) = 0

Де Q - кількість теплоти, a температури води в кельвінах:

Q = m * c * ΔT

Де:

Q - кількість теплоти,

m - маса води,

c - питома теплоємність води,

ΔT - зміна температури.

Тепер врахуємо, що маса гарячої води дорівнює масі холодної води, тому m(гаряча вода) = m(холодна вода):

m(гаряча вода) * c * ΔT(гаряча вода) + m(холодна вода) * c * ΔT(холодна вода) = 0

Так як гаряча і холодна вода - це однакова речовина, то їхні питомі теплоємності (c) однакові, і маси (m) води можна позначити як m:

m * c * ΔT(гаряча вода) + m * c * ΔT(холодна вода) = 0

Тепер вставимо відомі значення та знайдемо Q(гаряча вода):

200 г * c * (29 °C - 20 °C) + m * c * (29 °C - 20 °C) = 0

Отримаємо:

1800c + 9m * c = 0

Після спрощення:

9m * c = -1800c

m = -200 г

Отже, маса гарячої води дорівнює -200 г, що не можливо в реальній ситуації. Тому, швидше за все, у вас була помилка в обчисленнях або введенні величин. Будь ласка, перевірте дані та спробуйте знову.